Preprečite razprodajo, podpora KSS peticiji proti privatizaciji in proti razprodaji državnega premoženja
Peticijo proti privatizaciji in proti razprodaji državnega premoženja! lahko podpišete tukaj.
Peticijo proti privatizaciji in proti razprodaji državnega premoženja v Konfederaciji slovenskih sindikatov podpiramo zato, ker bo tuj kapital izkoristil vsako nišo nedelovanja države Slovenije v škodo delavcev in začel z upravljanjem razprodanih družb z odnosom do zaposlenih kot mu naši predpisi dopuščajo - izkoriščevalskim.
Kot sindikalna organizacija Konfederacija slovenskih sindiaktov ni podala soglasja za prodajo državnega premoženja.
Pravni red Republike Slovenije na žalost ne ščiti delavcev in temu primerno ne razprodajamo le gospodarskih družba ampak prepuščamo slovenske državljanke in državljane v izkoriščevalski (tudi suženjski) odnos sodobnega kapitalskega kolonializma. Na žalost v Sloveniji nismo sposobni zaščititi delavcev pred domačim ter tujim kapitalom in zato je slovenski delavec prevečkrat pahnjen v izkoriščevalski (tudi suženjski) odnos in tuj kapital zagotovo ne bo prizanašal slovenskim delavcem, izkoristil bo vsako pomanjkljivost slovenske delovnopravne zakonodaje, kot smo temu že bili priča v doslej prodanih podjetjih, kjer se je hitro pričelo odpuščati zaposlene in šikanirati sindikaliste na okopih za delavske pravice.
V mnogih drugih državah imamo veleposlaništva med drugim za zaščito slovenskih državljank in državljanov a jih doma ne znamo ustrezno zaščititi pred tujci. Ob učinkoviti delovnopravni zakonodaji in s tem zaščitenimi slovenskimi delavci bi lastništvo podjetij postalo nepomembno in zavore pri KSS za razprodajo bi izginile, podpora Peticiji proti privatizaciji in proti razprodaji državnega premoženja! pa nebi bila potrebna a dokler slovenski delavec ne bo ustrezno in učinkovito zaščiten smo absolutno proti razprodaji in podpiramo peticijo.
Državljanke in državljani Slovenije imajo očitno podobne strahove kot jih v KSS opisujemo, saj je v treh dneh pod peticijo že preko 6.000 podpisov.
Peticijo proti privatizaciji in proti razprodaji državnega premoženja v Konfederaciji slovenskih sindikatov podpiramo zato, ker bo tuj kapital izkoristil vsako nišo nedelovanja države Slovenije v škodo delavcev in začel z upravljanjem razprodanih družb z odnosom do zaposlenih kot mu naši predpisi dopuščajo - izkoriščevalskim.
Kot sindikalna organizacija Konfederacija slovenskih sindiaktov ni podala soglasja za prodajo državnega premoženja.
Pravni red Republike Slovenije na žalost ne ščiti delavcev in temu primerno ne razprodajamo le gospodarskih družba ampak prepuščamo slovenske državljanke in državljane v izkoriščevalski (tudi suženjski) odnos sodobnega kapitalskega kolonializma. Na žalost v Sloveniji nismo sposobni zaščititi delavcev pred domačim ter tujim kapitalom in zato je slovenski delavec prevečkrat pahnjen v izkoriščevalski (tudi suženjski) odnos in tuj kapital zagotovo ne bo prizanašal slovenskim delavcem, izkoristil bo vsako pomanjkljivost slovenske delovnopravne zakonodaje, kot smo temu že bili priča v doslej prodanih podjetjih, kjer se je hitro pričelo odpuščati zaposlene in šikanirati sindikaliste na okopih za delavske pravice.
V mnogih drugih državah imamo veleposlaništva med drugim za zaščito slovenskih državljank in državljanov a jih doma ne znamo ustrezno zaščititi pred tujci. Ob učinkoviti delovnopravni zakonodaji in s tem zaščitenimi slovenskimi delavci bi lastništvo podjetij postalo nepomembno in zavore pri KSS za razprodajo bi izginile, podpora Peticiji proti privatizaciji in proti razprodaji državnega premoženja! pa nebi bila potrebna a dokler slovenski delavec ne bo ustrezno in učinkovito zaščiten smo absolutno proti razprodaji in podpiramo peticijo.
Državljanke in državljani Slovenije imajo očitno podobne strahove kot jih v KSS opisujemo, saj je v treh dneh pod peticijo že preko 6.000 podpisov.


na vrh